INFORMACJE DLA SUBSKRYBENTÓW USŁUGI NEWSLETTER


Informacje ogólne:
Usługa Newsletter świadczona za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail umożliwia wszystkim osobom, które wyraziły na to zgodę, automatyczne otrzymywanie od SK admin wiadomości typu Newsletter zawierających informacje o:
1. Aktualnych promocjach.
2. Aktualnych wydarzeniach, nowościach i konkursach.
3. Akcjach promocyjnych tylko dla subskrybentów.
4. Aktualnych zmianach przepisów..


Korzystanie z usługi Newsletter jest bezterminowe i dobrowolne:
Każda osoba, która wyraziła zgodę na otrzymywanie Newslettera może w dowolnym momencie zrezygnować z usługi.
Administratorem danych osobowych w postaci podanego adresu e-mail jest SK admin Sylwester Krawczyk z siedzibą w Suchym Lesie(62-002), ul. Obornicka 117/7. Dane osobowe przetwarzane będą przez SK admin Sylwester Krawczyk wyłącznie w celu realizacji usługi Newsletter. Bez odrębnej zgody powyższe dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Subskrybentowi przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwa realizacja celu o którym mowa powyżej.


Zapisy na Newsletter:
Usługa świadczona jest wyłącznie zapisanym osobom.
Przed zapisem na Newsletter należy:
1. Zapoznać się z "Informacjami dla subskrybentów usługi Newsletter".
2. Wpisać swoj imię oraz swój adres e-mail. Ujawnianie adresów e-mail osób, które nie należą do osób dokonujących rejestracji jest zabronione.
3. Wyrazić zgodę na otrzymywanie na swoją skrzynkę mailową wiadomości typu Newsletter i potwierdzić fakt zapoznania się z "Informacją dla subskrybentów usługi Newsletter" klikając na checkbox znajdujący się obok akceptowanej treści.
4. Kliknąć przycisk "Zamawiam" - na podany adres e-mail zostanie wówczas wysłana wiadomość zawierająca link do procesu weryfikującego żądanie dodania skrzynki pocztowej do listy usługi Newsletter.
5. Kliknąć na otrzymany w procesie rejestracji link aktywacyjny weryfikujący żądanie dodania skrzynki pocztowej do listy subskrybentów usługi "Newsletter".

Rezygnacja z usługi "Newsletter":
W treści każdej wiadomości e-mail stanowiącej Newsletter zamieszczana jest informacja o możliwości rezygnacji z otrzymywania wiadomości typu Newsletter.
W celu usunięcia adresu e-mail z listy subskrybentów należy kliknąć w zamieszczony w wiadomości e-mail odnośnik, a następnie potwierdzić chęć rezygnacji z subskrypcji Newslettera.